SE Regional Cup

Preliminary Round                                                                          8th / 9th September
1 Longniddry Villa v Livingston FCC Black
2 Dunbar United Colts v Penicuik Athletic YFC
3 Tynecastle FC v Murieston United Blues
4 Leith Athletic Colts v Hutchison Vale FC
 
1st Round                                                                                       8th / 9th September
1 West Lothian FC v Leith Athletic Colts / Hutchison Vale FC
2 Linlithgow Rose CFC v Broxburn Athletic Colts
3 Peebles FC v Spartans FC Youth
4 Salvesen CFC v Longniddry Villa / Livingston FCC Black
5 Portobello CFA v Cramond FC
6 Haddington Athletic CFC v Dalkeith Thistle CFC
7 Spartans FC Reds v Tynecastle FC Whites
8 Gala Fairydean Rovers v Edinburgh South CFC
9 Musselburgh Windsor FC v Spartans FC Whites
10 Livingston FCC Reds v Tranent Colts FC
11 Kirkliston South Queensferry v Edinburgh City Whites
12 Arniston Rangers YFC v Pumpherston United
13 Dunbar United Colts / Penicuik Athletic YFC v Kelso FC 
14 Syngenta Juveniles v Dalkeith Thistle CFC Blacks
15 Armadale Athletic v Salvesen Reds
16 Newtongrange Star YDA v Craigshill Thistle Reds
17 Inverkeithing United v Linlithgow Rose Whites
18 Leith Athletic FC v Edinburgh City FC
19 Tynecastle FC / Murieston United Blues v Linton Hotspur FC Colts
20 Bonnyrigg Rose Whites v Livingston FCC Yellows
21 Edinburgh South CFC Jaguars v Blackburn United Whites
22 Kirkfield United v Musselburgh Young Stars
23 North Merchiston Whites v Bathgate Blacks
24 Carluke United v Currie FC
25 Armadale Blues v Craigroyston CYFC
26 Craigshill Thistle v Murieston United
27 Currie Star FC v North Merchiston Blacks
28 Lothian Colts v Mid Calder Colts
29 Bonnyrigg Rose Reds v Lothian Colts Blues
30 Airdrie United BC v Melrose FC
31 Cramond FC Romans v Civil Service Strollers
32 Tranent Colts Blues v Linlithgow Rose Maroon
 
2nd Round                                                                                          6th / 7th October
1 Currie Star FC / North Merchiston Blacks v Musselburgh Windsor FC / Spartans FC Whites
2 Inverkeithing United / Linlithgow Rose Whites v Bonnyrigg Rose Whites / Livingston FCC Yellow
3 Kirkfield United / Musselburgh Y Stars v West Lothian FC / Leith Athletic Colts / Hutchison Vale
4 Portobello CFA / Cramond FC v Gala Fairydean Rovers v Edinburgh South CFC
5 Spartans FC Reds / Tynecastle FC Whites v Newtongrange Star YDA / Craigshill Thistle Reds
6 Kirkliston South Queensferry / Edinburgh City Whites v Carluke United / Currie FC
7 Edinburgh South Jaguars / Blackburn U Whites v Tranent Colts Blues / Linlithgow Rose Maroon
8 North Merchiston Whites / Bathgate Blacks v Leith Athletic FC / Edinburgh City FC
9 Salvesen CFC / Longniddry Villa / Livington Black v Syngenta Juveniles / Dalkeith Thistle Blacks
10 Livingston FCC Reds / Tranent Colts FC v Dunbar United Colts / Penicuik Athletic / Kelso FC
11 Armadale Blues / Craigroyston BC v Cramond FC Romans / Civil Service Strollers
12 Haddington Athletic CFC / Dalkeith Thistle CFC v Bonnyrigg Rose Reds / Lothian Colts Blues
13 Peebles FC / Spartans FC Youth v Craigshill Thistle / Murieston United
14 Linlithgow Rose CFC / Broxburn Athletic Colts v Airdrie United BC / Melrose FC
15 Arniston Rangers YFC / Pumpherston United v Lothian Colts / Mid Calder Colts
16 Tynecastle FC / Linton Hotspur / Murieston United Blues v Armadale Athletic / Salvesen Reds
 
3rd Round                                                                                    10th / 11th November
1 15 v 4
2 6 v 5
3 7 v 11
4 12 v 14
5 10 v 9
6 1 v 8
7 13 v 3
8 16 v 2
 
4th Round                                                                                   24th / 25th November
1 2 v 7
2 6 v 1
3 8 v 4
4 5 v 3
 
Semi finals                                                                                                               TBC
1 4 v 2
2 3 v 1
 
Final                                                                                                    Sunday 2nd June